مطالب جالب و خواندني - هستي ناصري
روزه گرفتن بر چه کسانی واجب نیست؟

آیت الله مکارم شیرازی در بخشی از استفتائات مربوط به روزه به سوالاتی درباره کسانی که روزه گرفتن بر آنها واجب نیست پاسخ گفته است.

(0) نظر
برچسب ها :
نحوه نصب دوربین ip

ما هرگز درب های منزل خود را قفل نمی کنیم

روزهایی که پدربزرگ و مادربزرگ ما این کار را انجام می دادند دیگر گذشته است. مطمئناً دوره و زمانه تغییر کرده

اما چند گام ساده برای تأمین امنیت کسب و کار و خانه تان به شما این امکان را می دهد تا از دنیای شگفت انگیزی که در آن زندگی می کنید بیشتر لذت ببرید

امنیت شما برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است.

می توانید وظیفه تامین امنیت خانوادتان را با سفارش یک دوربین امنیتی IP انجام دهید.

البته ابزارهای زیادی برای تامین امنیت شما در بازار وجود دارد که شاید باعث گیج شدنتان شود اما یکی از بهترین گزینه ها دوربین های ip هستند.

بنابراین بهترین محصول برای داشتن یک آینده مطمئن چیست؟

دوربین IP می تواند یکی از بهترین گزینه ها برایتان باشد چرا که از هدر رفتن سرمایه و وقتتان جلوگیری می کند.

(0) نظر
برچسب ها : دوربین دوربین ip
استارت خودرو به چه صورت عمل می کند؟

استارت خودرو از جمله قطعات راه انداز خودرو محسوب می گردد که وظیفه به چرخش در آوردن اولیه موتور را برای روشن نمودن خودرو بر عهده دارد. استارت امروزی ، نوع پیشرفته ای از هندل های قدیمی در خودروهای اولیه محسوب می گردد که با به چرخش در آوردن اولیه موتور، باعث روشن شدن آن می گردد. در ادامه قصد داریم در رابطه با استارت خودرو مطالبی را عنوان کرده و نحوه کار این قطعه را در خودروها شرح دهیم.

(0) نظر
برچسب ها :استارت خودرو استارت start
سیستم استارت خودرو چیست

استارت خودرو از جمله قطعات راه انداز خودرو محسوب می گردد که وظیفه به چرخش در آوردن اولیه موتور را برای روشن کردن خودرو بر عهده دارد.

به گزارش خودروتک ، استارت امروزی ، نوع پیشرفته ای از هندل های قدیمی در خودروهای اولیه محسوب می گردد که با به چرخش در آوردن اولیه موتور، باعث روشن شدن آن می گردد. در ادامه قصد داریم در رابطه با استارت خودرو مطالبی را عنوان کرده و نحوه کار این قطعه را در خودروها شرح دهیم.

(0) نظر
برچسب ها : استارت start استارت خودرو
ارزش غذایی تره فرنگی

خاصیت های تره

تره چه خواصی دارد؟

تره یک گیاه عالی برای درمان انواع بیماری های مختلف می باشد؛ این گیاه بسیار مغذی بوده و ارزان است. تره فرنگی را می توان به صورت خام یا در تهیه سوپ و کوکو استفاده کرد. تره دارای عطر و طعم خاصی می باشد که برای سلامت بدن مفید است. همچنین از تره فرنگی برای داروسازی و لوازم آرایش نیز استفاده می شود.

می خواهیم در ادامه در مورد خواص تره مطالبی را برای شما تهیه کنیم.

(0) نظر
برچسب ها :
رایج ترین اصطلاحات در طراحی سایت

اصطلاحات رایج در طراحی سایت

همانند هر صنعت دیگری که دارای فضای حرفه ای است، طراحی سایت هم یک فضای حرفه ای محسوب می شود و عبارات و کلمات حرفه ای زیادی در آن به چشم می خورد. در چنین شرایطی حتی اگر یک متخصص کارکشته و کاربلد باشید باز هم ممکن است نتوانید همه واژه ها را حفظ کنید و برای همیشه به خاطر بسپارید.

در زمان هایی که طراحی سایت در دوران اولیه خود قرار داشت واژه ها و عباراتی به کار می رفت که به خاطر سپردن آن ها برای افراد کمی دشوار بود. محیط امروزی صدها برابر پیچیده تر شده و ابزارها، زبان ها، چارچوب ها و کتابخانه های مختلفی به حوزه طراحی سایت اضافه گشته است. همین امر موجب می شود یادگیری واژه های مرتبط با طراحی سایت کمی دشوار باشد.

طراحان و حتی طراحان کاملا حرفه ای ممکن است در درک همه واژه ها و فناوری های موجود با مشکل مواجه شوند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم 10 مورد از ضروری ترین واژه های مرتبط با طراحی سایت که هر کسی باید بداند را با هم مرور کنیم.


(0) نظر
برچسب ها :
startup به چه معناست

چند سالی هست که واژه استارت آپ بر سر زبان ها افتاده و خیلی ها برای توصیف شرایط مختلف از ان استفاده می کنند. اما سوال اینجاست که استارت آپ دقیقا به چه معناست؟

نیل بلومنتال یکی از بنیانگذاران Warby Parker در این باره می گوید: استارت آپ شرکتی است که تلاش می کند مشکلات مردم را زمانی که راه حل واضحی برای آن ها وجود ندارد و موفقیت تضمین نشده است، برطرف نماید.

افرادی که دستی بر اتش دارند استارت آپ ها را به عنوان فرهنگ تغییر یا ابداع روش ها و ایده های فعلی تعریف می کنند که برای حل کردن مشکلات اساسی افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

استارت آپ نشان دهنده وضعیت ذهن افراد است. این حرف را آدورا چونگ بنیانگذار Homejoy می گوید. او معتقد است استارت آپ زمانی تشکیل می شود که افراد به شرکت تان ملحق شوند و تصمیم داشته باشند برای رشد بیشتر و ایجاد هیجان با شما تعاملاتی ایجاد نمایند.


(0) نظر
برچسب ها : استارت آپ
روش استفاده از نمک اپسوم برای یبوست

نمک اپسوم شکل کریستالیزه منیزیم سولفات است که افراد در طب سنتی از آن برای درمان بیماری ها و شرایط مختلف همچون یبوست استفاده می کنند.

اداره غذا و داروی آمریکا تایید کرده است که استفاده از نمک اپسوم می تواند خاصیت ملینی برای افراد داشته باشدملین به شما کمک می کند در صورت بروز یبوست موقت، اجابت مزاج بهتری داشته باشید.

با این حال استفاده از نمک اپسوم برای یبوست می تواند خطراتی هم در پی داشته باشد. برخی از گروه ها نباید از این درمان خانگی استفاده کنند.

در این مقاله سعی می کنیم به نحوه استفاده از نمک اپسوم برای یبوست اشاره کنیم و ببینیم چه زمانی باید به پزشک مراجعه نماییم.


(0) نظر
برچسب ها :
روش استفاده از دیوان حافظ برای فال دقیق
حالا کاری به این نداریم که فال حافظ وحی منزل نیست و همه کار را نباید به فال و استخاره گذاشت و این حرف ها اما ظاهرا فال گرفتن رایج ترین روش استفاده ما از دیوان خواجه است؛ به خصوص در ایامی نظیر شب یلدا و سال تحویل که جمع های خانوادگی برپاست و برای سرک کشیدن توی کار همدیگر هم که شده، مدام سفارش فال حافظ برای این و آن می دهند.

این است که با فال حافظ شروع می کنیم که مثل ادب، آداب دارد. اول با هم یک مروری کنیم این آداب و رسوم را و بعد می رویم سراغ اینکه چطوری فال حاصله را تفسیر کنیم.


(0) نظر
برچسب ها : فال حافظ
وب سایت من چه زمانی نیاز به طراحی مجدد دارد؟

اصول طراحی مجدد وب سایت

طراحی مجدد سایت همیشه چالش برانگیز بوده است زیرا این فرآیند به منابع زیادی نیاز دارد و اگر به درستی انجام نشود می تواند به شرایط خطرناکی تبدیل شود. ایده اجرای دوباره فناوری های جدید و ترندهای طراحی سایت بسیار اغواکننده است. اما به عنوان یک قانون کلی بهتر است سایت قدیمی داشته باشید تا اینکه سایت زیبایتان نتواند عملکردی که از آن انتظار دارید را در اختیارتان قرار دهد. قبل از اینکه بخواهید وارد فرآیند طراحی مجدد سایت شوید باید اهدافتان را کاملا تعریف نمایید.

در این مقاله سعی می کنیم برخی از نکات ضروری برای این فرایند را با هم بررسی کنیم.

(0) نظر
برچسب ها : وب سایت
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته سوم اردیبهشت 1400 هفته اول شهریور 1399 هفته سوم خرداد 1399 هفته دوم خرداد 1399 هفته اول خرداد 1399 هفته سوم اردیبهشت 1399 هفته اول اردیبهشت 1399 هفته چهارم فروردین 1399 هفته سوم فروردین 1399 هفته دوم فروردین 1399 هفته اول فروردین 1399 هفته چهارم اسفند 1398 هفته دوم اسفند 1398 هفته اول اسفند 1398 هفته چهارم بهمن 1398 هفته سوم بهمن 1398 هفته دوم بهمن 1398 هفته اول بهمن 1398 هفته چهارم دی 1398 هفته سوم دی 1398 هفته دوم دی 1398 هفته اول دی 1398 هفته چهارم آذر 1398 هفته سوم آذر 1398 هفته دوم آذر 1398 هفته اول آذر 1398 هفته سوم آبان 1398 هفته دوم آبان 1398 هفته اول آبان 1398 هفته چهارم مهر 1398 هفته سوم مهر 1398 هفته دوم مهر 1398 هفته اول مهر 1398 هفته چهارم شهریور 1398 هفته سوم شهریور 1398 هفته اول شهریور 1397 هفته چهارم مرداد 1397 هفته سوم مرداد 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته چهارم تیر 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته چهارم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته چهارم دی 1393
موضوعات
سلامتی (126) تغذیه سالم (49) تناسب اندام (44) اس ام اس (24) زیبایی (20) سبک زندگی (17) آشپزی (13) موفقیت (11) گردشگری (10) پوست (10) تعبیر خواب (8) گیاهان دارویی (7) شعر (6) وب سایت و سئو (5) سلامت روان (5) موفقیت شخصی (4) عاشقانه (4) ماه مبارک رمضان (3) اخبار اقتصادی (3) سرگرمی (3) کسب درآمد (2) جالب و خواندنی (2) دعا و مناجات (2) سلامتی علائم بیماری سرطان (2) سئو (2) انشا (2) سخنان بزرگان (2) سلامت (2) وب سایت (1) تغذیه پرندگان (1) اخبار دانشگاهی (1) بدون موضوع (41)
صفحه ها
فیدها
زندگی شاد و سالم
سبک زندگی سالم ترفند زندگی موفق روش زندگی خوب کانون گردشگری راهنمای سفر روانشناسی
دوستان
لینک گستر مجله سفر دندانپزشکی تعبیر خواب اسامی پسرانه اسامی دخترانه آموزش آشپزی مجله زیبایی مجله سلامت آلامتو فروشگاه میهن استور بهارنو مجله اینترنتی کافه خبر آهنگ پیشواز جاذبه های توریستی سایت زیبایی تصاویر غذای حیوانات فال حافظ فال تاروت زیستن مجله خانواده تک جوان نالینو جوک جدید آشام خرید بک لینک
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 101543
تعداد نوشته ها : 351
تعداد نظرات : 6
X